Home › Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Zapraszamy na mojego bloga
Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest istotnie różnorodna. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Aktualnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość terenów zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której często mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata spopularyzowane legendy nie są już aktualne. Obecnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym obszarze buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają też niskie ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj masę szkół a także przedszkoli. Dodatkowo jest tutaj mnóstwointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


Zobacz:
Nowa kuchnia na lato
Wszystko co musisz wiedzieć przed rozwodem
Pożyczka przez internet bez bik
Jaki preparat na wypadanie włosów według ciebie - próbowałem już sporo preparatów